O firmie

Serwis komputerów Radom

Nasze serwis specjalizuje się w naprawach komputerów stacjonarnych i laptopów. Doświadczeni fachowcy fachowo przeprowadzą dla Państwa serwis laptopów w Radomiu w formie stacjonarnej. Powierzony nam komputer wróci do Państwa sprawny, szybszy niż przedtem, a na życzenie klienta wykonamy również czyszczenie laptopa i usuwanie wirusów poprawiające bezpieczeństwo i sprawność działania komputera.

Oprócz usług związanych z oprogramowaniem, oferujemy pełny serwis hardware z usługami takimi jak wymiana baterii i wymiana matrycy w komputerach uszkodzonych, a także modernizacja komputerów, które nie spełniają już wymagań dotyczących programów lub gier uruchamianych przez użytkownika. Wszystko to z wykorzystaniem najlepszych części dostępnych na rynku, dzięki czemu matryca do laptopa będzie służyła długie lata i jakość obrazu nie ulegnie pogorszeniu.

Dla klientów zainteresowanych zakupem najlepszego zestawu proponujemy składanie komputera a także instalowanie nowych urządzeń. Komputer trafia do klienta w pełni skonfigurowany a instalacja Windowsa i sterowników będzie wykonana w ramach tejże usługi. Dzięki temu klient może od razu zacząć wykorzystywać komputer do pracy lub rozrywki, bez obaw o problemy związane z niefachowym instalowaniem nowych urządzeń przez domorosłych informatyków.

Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów i najlepszym dowodem na to jest fakt, że zadowoleni polecają nasz serwis komputerowy w Radomiu swoim bliskim i znajomym a także sami wracają bardzo często, by fachowo rozwiązać bieżące problemy.

serwis laptopów radom, naprawa laptopów radom, serwisy komputerowe w radomiu, naprawa komputerow radom, serwis komputerowy radom, instalacja sterowników radom, instalacja windows radom, usługi komputerowe radom, pamięć ram do laptopa radom, składanie komputera radom, usuwanie wirusów radom, instalowanie nowych urządzeń radom, pogotowie komputerowe radom, matryce do laptopów radom, matryca do laptopa radom, wymiana matrycy radom, wymiana baterii radom, pomoc komputerowa radom, czyszczenie komputera radom, czyszczenie laptopa radom, optymalizacja laptopa radom, wymiana klawiatury w laptopie radom, modernizacja komputerów radom, modernizacja laptopów radom, odzyskiwanie danych z dysku radom, odzyskiwanie danych radom

Nasze zalety

  • Dogodna lokalizacja serwisu;
  • Uprzejmy i wykwalifikowany personel;
  • Wykwalifikowani i wykształceni inżynierowie;
  • Pełne informowanie klienta o przyczynach i sposobach usunięcia wad, o statusie prac;
  • Gwarancją jakości świadczonych usług.